Шановні моряки, ми продовжуємо консультувати і допомогати вам! У єдності наша сила. Слава Україні! 

Реєстровий сертифікат
зварювальника

Поняття реєстрового сертифіката зварювальника йде в далеке минуле. Ще в 1970 році було засновано найбільше класифікаційне товариство судновласників, суднобудівних компаній та страхових компаній – Lloyd register.

Основна функція спільноти – розробка, контроль та класифікація з експлуатації та спорудження суден, безпека на морі та сертифікація учасників процесу. Сьогодні практично в кожній країні існують свої регістри, які перевіряють за системами якості Lloyd register. Одним із лідерів є Сертифікаційне бюро Veritas.

Сертифікація зварників за міжнародними стандартами проходить за схемою атестації, затвердженою французьким бюро Veritas, штаб квартира якого у Франції.

Навіщо потрібен сертифікат зварювальника?

Пройшовши атестацію за міжнародними стандартами якості, зварювальники отримують сертифікат, який фактично показує його рівень підготовки, професійні навички та можливість працювати на судноплавних компаніях, які виконують судноремонтні та суднобудівні роботи за стандартом Lloyd’s register. Маючи атестацію, зварювальник отримує допуск до виконання робіт під регістром корпусних та інших виробів як за нового будівництва так і під час ремонту суден.

Підготовка зварювальників, контроль їхньої кваліфікації та підтримка їхньої кваліфікації – обов’язок верфей та судноплавних компаній. При атестації інспектор BUREAU VERITAS повинен перевірити та переконатися, що зварювальники мають відповідну кваліфікацію.

Як відбувається атестація?

1

Основний метал

2

Тип зварювальних матеріалів

3

Процес зварювання

4

Тип зварного з'єднання

5

Товщина пластини

6

Положення зварювання

Також сертифікація ділиться на три основні види за стандартом якості ISO 4063:

  • ручне дугове зварювання: дугове зварювання металевим електродом;
  • напівавтоматичне зварювання: зварювання металу серед інертного газу MIG;
  • дугове зварювання з флюсовим дротом FCA;
  • TIG-зварювання: зварювання вольфрамовим електродом серед інертного газу TIG.

Після проходження атестації видається сертифікат зварювальника із зазначенням усіх вищевикладених параметрів. Сертифікат зварювальника видається терміном на 2 роки, з подальшим проходженням контролю атестації прямо на судні, верфі або атестаційному бюро VERITAS.

Зразок сертифіката

Якщо у вас виникли питання щодо процесу атестації, вимог до атестуючих, щодо запису на атестацію та отримання сертифіката зварювальника, залиште запит або зателефонуйте нам на гарячу лінію і ми допоможемо оперативно та швидко отримати реєстровий сертифікат зварювальника.

Залишились питання?
Ми з радістю вам допоможемо!

Опишіть коротко свою ситуацію та отримайте відповідь

    Ваш телефон потрібен нам тільки для зв'язку з вами, щоб уточнити питання або відразу відповісти. Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності даних.