Шановні моряки, ми продовжуємо консультувати і допомогати вам! У єдності наша сила. Слава Україні! 

Морська медкомісія

Сучасні вимоги безпечного мореплавства передбачають обов’язкові медичні та лабораторні обстеження членів екіпажів морських та річкових суден.

Перед відправкою в рейс будь-які моряки повинні пройти медичну комісію під вимоги судновласникської компанії. При оформленні морських документів необхідно надати висновок медичного центру, що підтверджує придатність здоров’я моряка для роботи на морських суднах та виконання покладених на нього професійних обов’язків.

Кожне судно має власний порт приписки. Залежно від порту приписки та вимог судновласника, висновок медичної комісії може бути потрібним на певному бланку або з певного медичного центру.

Для того, щоб пройти медичну комісію, необхідні наступні документи:

  • паспорт моряка;
  • 4 фото 3x4 см;
  • напрямок від компанії (за наявності);
  • український цивільний паспорт із пропискою;
  • за наявності візьміть із собою відомості про проведені раніше вакцинації, включаючи сертифікат про щеплення проти жовтої лихоманки, відомості про щеплення АДСМ (щеплення проти дифтерії та правця).

Деякі власники судів мають можливість оформити медичну страховку. Тоді моряки отримують направлення на проходження медичного огляду до медичного закладу, де буде оформлено поліс P&I.

Страховка P&I (Protection and Indemnity Insurance) – свідоцтво, придбане власником судна, що дозволяє захистити та вирішити всі питання відповідальності та претензій, які пред’являються третіми особами, членами екіпажу та пасажирами при аваріях, зіткненнях, у разі забруднення середовища, втрати судна чи вантажу, , заподіяння шкоди здоров’ю, тілесних ушкоджень чи загибелі.

Поставте своє питання

Опишіть коротко свою ситуацію та отримайте відповідь

    Ваш телефон потрібен нам тільки для зв'язку з вами, щоб уточнити питання або відразу відповісти. Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності даних.