Шановні моряки, ми продовжуємо консультувати і допомогати вам! У єдності наша сила. Слава Україні! 

CES test (CES тестуванная)

Майже всі моряки стикалися, або хоча б чули, про складання електронного тестування при працевлаштуванні.

Найпопулярнішим онлайн-тестом сьогодні є Marlins test. Проте, крім нього, існує чимало інших тестів, які доведеться складати, якщо є бажання працювати на закордонних судах. Сьогодні розберемо тест, який починаючи з 1995 року завоював лідируючі позиції у більш ніж 350 світових компаній.

CES тест використовують провідні судноплавні компанії світу для визначення оцінки знань членів екіпажу. Простота та зручність тесту, що не потребує додаткових ресурсів та встановлення програмних продуктів, мінімальна кількість помилкових висновків, дають компаніям 100% впевненості в кандидаті, його професійних навичках та знаннях англійської мови.

CES займає друге місце за популярністю після Marlins test, але за складністю йому не тільки не поступається, але навіть перевершує його. Включає різноманітні завдання, спрямовані на перевірку граматики, розуміння англійської мови на слух і знання спеціалізованих морських термінів. Тест влаштований таким чином, що інтелектуальна система сама визначає слабкі сторони тестованого, періодично ставлячи питання, подібні до тих, які система оцінки отримала невірні відповіді. Таким чином, система визначає слабкі сторони кандидата та дає можливість максимально реалістично оцінити його знання.

Також, спеціально для того, щоб у кандидата не було можливості запам’ятовувати алгоритми та повторювані питання, система рандомно визначає типи та напрямки тестових питань.

Прохідним балом у здачі CES тесту в багатьох компаніях є 65%-70%. Крім цього, варто звернути увагу, що у провідних судновласницьких компаніях встановлюється, крім мінімального прохідного балу, ще й питання, помилки у відповідях на які вважатимуться вирішальними. Це означає, що навіть якщо ви набрали прохідний бал по здачі тесту, але припустилися помилки в цих питаннях, – тест не складено.

CES тест ділиться на 4 основні напрямки:

Test STCW
попередньо заданий
Detailed
заздалегідь визначений
Company Specific
створений вручну співробітниками судновласницької компанії із набором унікальних питань
Maritime English Reading & Listening Test
тест на оцінку рівня знань профільної англійської мови

Сьогодні до бази Ces тестів входить понад 6500 тис питань (і це лише з STCW).

Всі питання, що входять до CES тест, відповідають певній посаді та типу судна, на якому належить працювати моряку. При цьому вони дійсно спрямовані на перевірку глибини знань, так що доведеться добре підготуватися до складання тесту.

Щоб скласти CES тест самостійно та із задовільним результатом, необхідно:

знати англійську мову — не нижче за Pre-Intermediate, а, бажано, від Intermediate і вище. Оскільки тест повністю розроблений англійською;
добре розбиратися у своїй роботі та бути висококваліфікованим фахівцем;
заздалегідь ознайомитися з форматом тестування, встановивши додаток CES на телефон.

Проходьте тестування у команді з професіоналами, адже ми:

слідкуємо за оновленнями всіх онлайн-тестувань з урахуванням вимог оцінювання та бази питань;
забезпечуємо компетентну підтримку у процесі тестування та надаємо допомогу у здачі під віддаленим контролем;
надаємо допомогу з співбесідою чи інтерв'ю.

У листопаді 2021 року Міністерством Транспорту та Інфраструктури України впроваджено систему тестування моряків на підставі CES 6.0 (Crew Evaluation System 6.0).

Ще недавно тест проходили тільки моряки які йшли в рейс і використовували тест для визначення рівня підготовки. Минулого року, за підтримки Міністерства Інфраструктури, тест ввели як експериментальний продукт, за допомогою якого Інспекція з питань підготовки та дипломування моряків визначає кваліфікацію моряка на іспиті ДКК. В рамках експериментальної програми, CES тест зарекомендував себе позитивно з усіх боків і вже, починаючи від 21 лютого 2022 року, стає єдиним тестом для перевірки знань осіб, які претендують на оновлення підтвердження до свого робочого диплома або присвоєння нового звання.

На іспиті моряку надається 60 хвилин для відповіді на 60 запитань. Питання підібрані одразу за всіма напрямками, згідно з посадою, яку моряк привласнює чи підтверджує. Результати тесту можна отримати одразу після проходження тесту.

Сфера морського дипломування та підготовки моряків зробила швидкий крок на шляху до вдосконалення та цифровізації, згідно з останніми тенденціями міжнародного ринку праці. Тим самим, в черговий раз показавши всьому світові та міжнародній спільноті, що ми йдемо вперед і прагнемо бути кращими та надійними партнерами, а наші моряки – професіонали, яких цінують у всіх судноплавних компаніях світу.

Залишилися питання?
Ми з радістю вам допоможемо!

Опишіть коротко свою ситуацію та отримайте відповідь

    Ваш телефон потрібен нам тільки для зв'язку з вами, щоб уточнити питання або відразу відповісти. Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності даних.