Шановні моряки, ми продовжуємо консультувати і допомогати вам! У єдності наша сила. Слава Україні! 

Продовження морських документів

Згідно з офіційним листом Міністерства Інфраструктури України від 08.11.2022 року, термін дії кваліфікаційних документів моряків та посвідчення особи моряків України було продовжено.

Нижче прикріплені офіційні документи про продовження, з якими ви можете ознайомитись.

 

Які документи та на який термін були продовжені?

  1. Кваліфікаційні документи моряків (робочий диплом та морські сертифікати), що знаходяться на березі, були продовжені до 30.06.2023 року.
  2. Кваліфікаційні документи моряків (робочий диплом та морські сертифікати), що знаходяться в рейсі, були продовжені до 30.06.2023 року або до дати закінчення рейсу (якщо вона після 30.06.2023 року).
  3. Термін дії посвідчення особи моряка продовжено до 31.12.2023 року.

Зверніть увагу, що якщо ви знаходитесь на березі і вам тільки доведеться працевлаштуватися, приймати на роботу з подовженими документами чи ні – рішення залишається за судновласником. Якщо є можливість оновити робочі документи та посвідчення особи моряка, зробіть це.

Менеджер нашої компанії з радістю проконсультує з питань оновлення робочого диплома, морських сертифікатів та посвідчення особи моряка.

Для отримання консультації можете заповнити форму на нашому сайті або зателефонувати нам +38073 333 1101.

Продовження морських документів

    Ваш телефон потрібен нам тільки для зв'язку з вами, щоб уточнити питання або відразу відповісти. Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності даних.